Привітання Станишівського сільського голови Юрія Матвійчука з Днем села Зарічани.

Дата: 06.06.2020 14:54

Шановні жителі  села Зарічани

прийміть найщиріші вітання у День села!

День  села – це свято всіх, хто  народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися у мальовничому селі з неповторним українським колоритом і традиціями. День села - це свято, яке єднає усіх, пов’язуючи минуле, сьогодення та майбутнє. Славна історія нашого села Зарічани є часткою історії нашої громади,  району, області та держави. А історію, як ми знаємо, творять люди. І головна заслуга в цьому наших пращурів та Ваша, дорогі жителі.

Шановні жителі села Зарічани! Низький уклін і велика шана Вам за самовіддану працю, за любов до рідного села, за особистий внесок у розвиток та добробут громади. Бажаємо щоб Зарічани зростали і квітли  завжди, щоб дзвеніла тут пісня крилата, гули новосілля, весілля, родини і радості й щастя було у Вас багато. Щоб кожному з Вас усміхалася доля, Господь дарував наснагу і сили, щоб Ви проживали  у дружньому колі і  працею славили Ваші родини.

У сьогоднішній святковий день від імені Станишівської сільської ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю Вас з Днем села! Бажаю Вам добра, міцного здоров’я, родинного щастя, миру. А нашому селу Зарічани - процвітання, стабільності та розвитку!

Станишівський сільський голова Юрій МАТВІЙЧУК