Інформація щодо захворюваності на коронавірусну інфекцію по Станишівській громаді.

Дата: 15.06.2020 11:36

Виконком Станишівської сільської ради повідомляє про те, що станом на 15 червня 2020 року захворюваність на коронавірусну інфекцію по громаді становить, а саме :

- 1 хвора на коронавірусну інфекцію, жителька  станція Станишівка, на даний час перебуває на самоізоляції під наглядом сімейного лікаря.

- 5 хворих на коронавірусну інфекцію, жителі  с.Зарічани, на даний час перебувають на самоізоляції під наглядом сімейного лікаря..

- 1 хвора на коронавірусну інфекцію, жителька с.Млинище, на даний час перебуває на самоізоляції під наглядом сімейного лікаря.

- 1 хвора на коронавірусну інфекцію, жителька с.Станишівка, на даний час перебуває на самоізоляції під наглядом сімейного лікаря.

При проведенні повторних аналізів в осіб у яких раніше був позитивний аналіз на  коронавірусну інфекцію , а саме:

-  2 жителів з с.Зарічани;

-  1 житель  СТ Станишівське;

- 2 жителів с.Слобода-Селець;

коронавірусну інфекцію не виявлено.

При перших симптомах  грипу або коронавірусної інфекції (головний біль, температура, кашель, порушення дихання і т.д.) жителям, які проживають на території Станишівської сільської ради  варто одразу телефонувати сімейному лікарю, який  проконсультує і вирішить, що робити далі.

Виконком сільської ради