Посилення карантинних заходів на території громади!

Дата: 15.06.2020 15:03

У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації на території області, та в тому числі громади 15 червня 2020 року Комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Станишівської сільської радиприйнято рішення «Про дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» :

1. Обмежити масові скупчення людей;

2. Заборонити проведення культурно-масових заходів (спортивних заходів, богослужінь),

3.  Посилити контроль  за дотриманням карантинних вимог при здійсненні роботи магазинів, барів та інших торгівельних закладів;

4. Продовжити інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням, щодо правил запобігання зараження інфекцією.

Термін – до стабілізації епідемічної ситуації на території сільської ради

Контроль за дотриманням карантинних заходів забезпечити Дільничним офіцерам поліції відділення поліції Житомирського відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Житомирській області  (Стяжкін О.Ю., Павлюк В.Ю.) (за згодою)

Термін – на період дії карантину

Крім того, у зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації на території громади, 15.06.2020 року штабом з ліквідації надзвичайної ситуації на території Станишівської сільської ради проведене засідання, на якому прийняті наступні рішення щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції на території Станишівської сільської ради:

1. В.о. старости с. Зарічани (Ткачук В.М.) забезпечити проведення роботи з санітарної обробки дезінфікуючими засобами Будинку культури, тротуарів, вулиць, зупинок, магазинів, а також приміщення КНП «АЗПСМ» в с. Зарічани.
  2. Призупинити роботу Будинку культури с. Зарічани до прийняття відповідного рішення, контактних осіб відправити на самоізоляцію на 2 тижні.
  3. КНП «АЗПСМ» Станишівської сільської ради (Івчук В.В.) контролювати перебування на самоізоляції контактних осіб.