Відбулось чергове засідання виконкому Станишівської сільської ради

Дата: 18.06.2020 14:19

18 червня 2020 року в Будинку культури с.Станишівка відбулось чергове засідання виконкому Станишівської сільської ради.

Питання,  які розглядались на виконкомі:

1. Про виконання повноважень у сфері соціального захисту населення.

Доповідач: начальник відділу соціального захисту – Барановська І.В.

1. Про реалізацію державної політики з питань соціального захисту дітей, запобігання дитячої бездоглядності та безпритульності.

Доповідач: начальник відділу у справах дітей – Просова Н.А.

1. Про розвиток фізичної культури та спорту в громаді.

Доповідач: начальник відділу культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту – Харченко Т.В.

1. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Станишівської сільської ради на ІІІ квартал 2020 року.

Доповідач: керуюча справами виконавчого комітету – Голубович Л.І.

1. Про присвоєння юридичних адрес земельним ділянкам та об’єктам нерухомого майна.

Доповідач: начальник відділу земельних відносин та екології – Паламарчук С.В.

6.1.   Про надання дозволу на знесення зелених насаджень.

Доповідач: спеціаліст-еколог відділу земельних відносин та екології – Селява Ю.С.

6.2. Про переведення садових будинків в жилі на території Станишівської сільської ради.

Доповідач: начальник відділу ЖКГ, будівництва та благоустрою – Шутенко Т.В.

6.3. Про надання жилих приміщень, видачу ордеру на жилі приміщення.

Доповідач: начальник відділу ЖКГ, будівництва та благоустрою – Шутенко Т.В.

6.4. Про внесення змін до рішення від 21.03.2019 р. № 40 «Про мобільну бригаду соціально–психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі».

Доповідач: начальник відділу культури, туризму, сім’ї, мододі та спорту – Харченко Т.В.

6.5. Про надання статусу дитини-сироти.

Доповідач: начальник відділу у справах дітей – Просова Н.А.

6.6. Про призначення Марищук Д.П. опікуном над малолітньою Піскуновою М.В.

Доповідач: начальник відділу у справах дітей – Просова Н.А.

6.7. Про розгляд питання доцільності позбавлення батьківських прав гр. Чобенка М.В. відносно Чобенко М.М.

Доповідач: начальник відділу у справах дітей – Просова Н.А.

6.8. Про надання дозволу гр. Фещенко Ю.В. на дарування частини житлового будинку, в якому зареєстровані малолітні діти.

Доповідач: начальник відділу у справах дітей – Просова Н.А.

6.9. Про попередній розгляд питання відшкодування коштів Житомирській міській ОТГ за навчання дітей Станишівської сільської ОТГ у школах, дошкільних та позашкільних закладах м. Житомира.

Доповідач: начальник відділу освіти – Юхимець Г.М.

6.10. Про погодження графіку роботи магазину кафетерію в с. Ліщин, вул. Рад, 22-Б.

Доповідач: начальник відділу організаційної, інформаційної роботи та діловодства – Шибецька І.К.

6.11. Про затвердження норм витрат на проведення спортивних, спортивно-туристських, масових культурно-спортивних закладів, навчально-тренувальни х зборів, відрядження спортсменів і команд в Станишівській об'єднаній територіальній громаді.

З проєктами рішень виконкому  можна ознайомитись на офіційному веб-сайті сільської ради.