Конкурс на заміщення вакантних посад до Станишівської сільської ради

Дата: 02.07.2020 13:52

Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад до Станишівської сільської ради - директор Станишівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Житомирського району Житомирської області.

Повне найменування і місцезнаходження закладу освіти:
Станишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Житомирського району Житомирської області, 12430, с. Станишівка, вул. Кооперативна, 2 А, Житомирського району, Житомирської області.

Найменування посади: директор Станишівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Житомирського району Житомирської області.

Умови оплати праці: відповідно до вимог наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 № 557, постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 30.08.2002 № 1298, Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 № 102.

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу:
- громадянство України;
- вільне володіння державною мовою;
- вища освіта ступеня не нижче магістра ( спеціаліста) ;
- стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше 3 років;
- організаторські здібності;
- фізичний і психічний стан, що не перешкоджає виконанню професійних
обов’язків.

Для участі у конкурсі кандидат у визначений термін подає такі документи:
- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України « Про захист персональних даних»;
- автобіографію або резюме ( за вибором учасника конкурсу);
- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
- довідку про відсутність судимості;
- мотиваційний лист, складений у довільній формі
.

Особа може подавати інші документи та інформацію про себе щодо освіти, досвіду роботи, професійного рівня, моральних якостей. Особа, яка подає документи, несе персональну відповідальність за
достовірність поданих документів та інформації. Особи, які не відповідають кваліфікаційним вимогам, а також ті, які не подали повного пакету документів, до конкурсного відбору не допускаються.

Документи подаються особисто у відділ освіти Станишівської сільської ради за адресою:
с. Станишівка, вул. Кооперативна, 3, Житомирський район Житомирська область, 12430.

Термін подання документів: з 03 по 23 липня 2020 року до 17.00.

Дата, місце початку проведення конкурсного відбору: с . Станишівка,
вул, Кооперативна 2, Житомирський район, Житомирська область, 12403,
04 серпня 2020 року.

Етапи проведення конкурсного відбору та тривалість:
Конкурсний відбір здійснюватиметься за результатами:
- перевірки знань законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема Закону України «Про освіту», Закону України «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, шляхом виконання тестових завдань (до 60 хв.);
- перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання (до 30 хв.);
- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного
випробування (до 15 хв.).

Інформація про дату, час та місце проведення етапів конкурсного відбору буде розміщуватися на сайті Станишівської сільської ради.

Особа, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі:
начальник відділу освіти Станишівської сільської ради Юхимець Галина Миколаївна, телефон для довідок 0678983853, електронна пошта: stansilrada@ukr.net.