16 липня 2020 року відбулося чергове засідання виконкому сільської ради.

Дата: 17.07.2020 09:04

16 липня 2020 року в приміщенні Будинку культури с.Станишівка відбулося чергове засідання виконкому сільської ради. У зв'язку з перебуванням сільського голови у відпустці, на засіданні головував заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Цьмох Олександр Романович.

На засіданні виконкому були розглянуті слідуючі питання:

1. Про виконання бюджету Станишівської сільської ОТГ в І-му півріччі 2020 року.

2.Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Станишівської сільської ради за І півріччя 2020 року.

3. Про стан виконавської дисципліни у виконавчому апараті сільської ради в І-му півріччі 2020 року.

4.Про підсумки роботи із зверненнями громадян, які надійшли до сільської ради у І півріччі 2020 року.

5.Про присвоєння юридичних адрес земельним ділянкам та об’єктам нерухомого майна.

6.Різне.

6.1.  Про надання дозволу на знесення зелених насаджень.

6.2. Про утворення координаційної ради з питань запобігання насильству в сім'ї, гендерної рівності та протидії торгівлі людьми в Станишівській сільській раді.

6.3. Про переведення садових будинків в жилі на території Станишівської сільської ради.

6.4. Про зняття з квартирного обліку.

6.5. Про надання дозволу на відчуження нерухомого майна, право власності на яке має малолітня дитина.

6.6. Про закріплення житла за дитиною сиротою.

6.7. Про надання дозволу гр. Чернишовій З.М. на реєстрацію земельної ділянки на ім’я дітей.

6.8. Про постановку сім’ї гр. Піскунової О.О. на облік сімей, що перебувають в складних життєвих обставинах.

6.9. Про утворення комісії з визначення напрямів та об’єктів, на які буде спрямовано субвенцію з державного бюджету на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

6.10. Про надання дозволу гр. Федорову С.М. на розробку паспорта прив’язки тимчасових споруд.

З прийнятими рішеннями виконкому можна ознайомитись на офіційному веб-сайті сільської ради https://rada.info/upload/users_files/04348444/672307444db98a41876374a5e4e79afa.pdf