За рахунок спонсорської допомоги в с. Зарічани побудовано баскетбольний майданчик

Дата: 02.08.2020 09:03

Фото без опису   Станишівська сільська рада висловлює подяку  небайдужим мешканцям, за рахунок яких відбулося встановлення баскетбольного майданчику в с.Зарічани! Дуже пишаємося, що в Зарічанах так багато громадян, які всіма силами намагаються примножувати красу і добробут рідного куточка та посильно допомагають в його зручному облаштуванні!

Найщиріша вдячність меценатам та благодійникам, які підтримали ініціативу, організували будівельні роботи  та побудували  баскетбольний майданчик, а саме: ТОВ «Домінант – ВУД» та його очільникам Сіроватському Михайлу та Сіроватському Роману, ресторан «Шале» та сім’ї Цимбалюк Любові, магазину «КВАДРАТНИЙ МЕТР» та сім’ї Сорока Віталію, Орел Тетяні, Ларіонцеву В’ячеславу, DozoR, магазин «Сантехбуд» та сім’ї Грасюк, магазину «Дім кераміки»,  ФОП Яненко О.Ю. та ФОП Дідківський Р.А., автомайстерня «Зарічани» та сім’ї Кузьменко, Янчук Віталію, Демецькій Світлані, ресторація «Романс», сім’ї Маландюк, магазинам «Міні маркет» та ФОП «Зіневич», сім’ї Рябових, магазин «Лімончик», ТОВ «ПАРТНЕРТІРСЕРВІС», ТОВ «ЕКСПЕРТБУДТРЕЙД»...

Нехай Ваші благодійні внески та добрі справи завжди увінчуються успіхами!