Станишівський сільський голова Юрій Матвійчук прийняв участь у Загальних зборах представників асоціації ОТГ України

Дата: 14.08.2020 13:38

13 серпня в м.Київ, відбулися Загальні збори представників асоціацій ОТГ України. Одним з делегатів від Житомирськоі області був Станишівський сільський голова Юрій Матвійчук. В Програмі Загальних зборів відбулися панельні дискусіі щодо реформи місцевого самоврядування та територіальноі організаціі влади, в ході обговорення якоі взяли участь члени правління асоціаціі, Представники Офісу Президента Украіни, КМУ, департаментів та відомств, Народні депутати та Юрій Ганущак. За підсумками цікавоі та змістовноі дискусіі було підтримання звернення до ПУ, Голови ВРУ, народним депутатам та Прем’єр-Міністру щодо завершення процесу децентралізаціі та зміцнення місцевого самоврядування в Украіні. Далі за Програмою у відповідності до вимог Статуту асоціаціі, присутні заслухали звіт Голови та Правління асоціаціі, звіт ревізійноі комісіі за 2019 рік, який згодом прийняли до відома голосуванням. Внесли зміни до Статуту асоціаціі ОТГ пов’язані з викликами Covid-19.

Наступними цікавими подіями стали вибори Голови асоціаціі на наступні 3 роки. З відривом в 71 голос перемогу отримав діючий очільник асоціаціі Олександр Корінний з чим Станишівська сільська ОТГ його і вітає, а також з Днем народження, який він відзначає сьогодні, 14 серпня. Бажаємо успіхів у всіх починаннях, перемог по життю, миру, міцного здоров‘я та плідноі роботи для розвитку та процвітання місцевого самоврядування Украіни!

На завершення Зборів, делегати заслухали інформацію щодо співпраці з міжнародними партнерами, в ході якої було підписано декілька Меморандумів про співпрацю.  Успішні разом!

Виконком сільської ради