Вітання сільського голови Станишівської сільської ради з Днем села Млинище та Преображенням Господнім!!

Дата: 18.08.2020 15:49

Фото без описуШановні жителі села Млинище
19 серпня 2020 року Ви відзначаєте День села Млинище.

Млинище - село з багатою та славною історією, мальовничою природою. Але головною цінністю є добрі, щирі, працьовиті люди, які своєю працею примножують славу і велич своєї батьківщини.
Нажаль цього року святкуємо онлайн, ми з
Вами адаптувались і в цьому режимі. І будь які виклики життя витримаємо, при цьому зберігши свої традиції, культурні цінності.
Тож від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету, від себе особисто вітаю всіх з святом села - хто будує, ремонтує, прибирає, годує, вчить та виховує наших дітей, хто лікує нас і залучає до культурних цінностей, хто відстоює мир сьогодні на блок-постах і українських кордонах, волонтерських центрах, всюди, де кується наша українська міць. Бажаю Вам добра, міцного здоров’я, родинного щастя, миру і Божої благодаті.
А селу Млинище - процвітання, стабільності та розвитку.

Також, 19 серпня, православна церква відзначає Преображення Господнє.

Тож вітаю Вас з цим знаменним святом і нехай в Вашому житті панує мир, спокій і добро! Нехай горе і нещастя обходять стороною Ваш дім!
Нехай з нами буде зажди Господь Бог!Та, щоб у це світле Свято Преображення Ваше життя також преобразилося на краще !!!

сільський голова                Юрій Матвійчук