Вітання сільського голови Станишівської сільської ради з Днем села Лука та Туровець, а також зі святом Успіння Пресвятої Богородиці!

Дата: 28.08.2020 11:20

Фото без описуДорогі жителі сіл  Лука та Туровець!

Сьогодні в цей прекрасний  літній день сердечно  вітаю Вас з  Днем народження села Лука та Туровець, а також  зі святом  Успіння Пресвятої Богородиці !

З великою повагою до кожного з Вас звертаюся в цей святковий день.

Низький уклін і велика шана Вам за самовідданну працю, за любов до рідної землі .

День села – це свято, яке єднає нас усіх, пов’язуючи минуле, сьогодення та майбутнє. З утворенням громади  село розвивається та оновлюється.

Примножуймо  й надалі здобутки Ваших сіл на радість дітям і внукам Вашим, бо село - невичерпна  криниця нашого родоводу.

Дорогі  жителі села Лука та Туровець, у сьогоднішній святковий день щиро вітаю всіх Вас з Днем села. Хочу побажати Вашій землі, а отже кожному з Вас розквіту і процвітання,  волелюбності, національного духу і гідності, благополуччя, самоповаги і натхнення, чистоти в помислах та благородства у вчинках. А ще рясних врожаїв на хлібних нивах та у садах, гарного приросту у Ваших господарствах. Щоб не переводився рід український, нехай віщун радості – лелека приносить у Ваші оселі якомога більше  немовлят. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом.

А  молоді, наснаги, гарної перспективи, світлої долі. Вірте в свої сили! Творіть! Божого Вам  всім  благословення!

Вітаю з великим святом Успіння Пресвятої Богородиці! Нехай в душах Ваших завжди панує мир і любов, і благословенним нехай завжди буде життєвий шлях. Бажаю кожному домогтися свого успіху, здійснити свої найзаповітніші мрії та завжди залишатися щирою і шанованою людиною. Нехай Богородиця покриває Вас від випадкових бід, хай горе ніколи не стосується Вашого порога. Нехай її молитва, збереже Вас в будь-якій ситуації!

З повагою сільський голова                                 Юрій МАТВІЙЧУК