Пільговий проїзд для учнів в 121 маршруті "Станишівка-Глибочиця", які навчаються у школах м.Житомира

Дата: 02.09.2020 09:57

За домовленістю Станишівського сільського голови Юрія Матвійчука з перевізником маршруту №121 "Станишівка-Глибочиця" Воробйовою Н.П., учні шкіл, які проживають в  с.Станишівка, а навчаються в школах  м.Житомира, будуть мати пільговий проїзд по даному маршруті у робочі дні (крім вихідних днів та канікул), а саме 50 % вартості проїзду.

Для оформлення проїздного квитка потрібно подати до 10 вересня 2020 року до  Станишівської сільської ради   довідку з навчального закладу м.Житомира де навчаєтся дитина  та фото дитини.

Виконком сільської ради