День Прапору і День Незалежності

Дата: 23.08.2017 16:23

Станишівська громада відзначила День Прапору та День Незалежності, яке відбулося в селі Зарічани. Початок свята відкрили спортивні змагання серед команд Станишівської громади. Переможці: «гирьовий вид спорту» - І місце Мухін Віталій (с.Лука), «армреслінг» - І місце Єндрусяк Ярослав ( с.Зарічани), «настільний теніс» - І місце Мурашевський Віктор (с.Піски), «настільний теніс» жінки – І місце Поплавська Наталія (с.Зарічани), «шашки» - І місце Шульський Олександр (с.Слобода-Селець),  «міні-футбол» - І місце команда «Лука-Агро». В командному заліку перемогла  команда села Лука. Вітаємо переможців !!!!!

Виставка-конкурс  патріотично-квіткових композицій, серед яких була відмічена найкраща,  за голосами журі, від представників села Лука.

Урочиста частина з подяками та грамотами, підняття Прапору …

З вітальним словом до присутніх звернулися сільський голова Станишівської громади Матвійчук Юрій Вікторович та секретар сільської ради Клименко Катерина Анатоліївна.  Подарували гарний настрій учасники концерту:  БК Зарічани (хореографічний колектив «Натхнення», гурт «Камертон», солісти Тарас Бартвіцький, Аліна Ковальчук та ін..), БК Піски (зразковий хореографічний колектив «Вікторія»), БК Станишівка (інструментальний ансамбль «Станишівські барви»), БК Ліщин (вокальний колектив «Ліщинонька», спортивний виступ каратистів), клуб Скоморохи (тріо «Колосся»),  солісти БК Іванків.  Завершальним акордом концерту – чарівне соло від Тетяни Харченко.

Вітаємо всіх зі святом !!!!!!