Проведено робочу зустріч з перевізником приміського маршруту №110

Дата: 09.10.2020 14:31

09 жовтня 2020 року відбулася робоча зустріч Станишівського сільського голови Матвійчука Ю.В., секретаря ради Клименко К.А. з перевізником Савіцьким А.А. щодо можливості продовження руху маршруту №110 по с.Станишівка. В ході зустрічі обговорювались питання щодо створення можливих нових маршрутів по с.Станишівка з метою вчасного та якісного підвозу до адміністративного приміщення сільської ради, приміщення Станишівської ЗОШ І-ІІІ ст., дотримання розкладу руху автобусів, належний вигляд автотранспорту  та інше. На нараді було вирішено 12 жовтня 2020 року провести спільну зустріч з перевізниками, які надають послуги по перевезенню пасажирів по с.Станишівка, а саме: маршрут №121 Глибочиця -Станишівка Воробйова Н.П., маршрут №110 Сонячне-Станишівка Савіцький А.А., маршрут №104 Іванівка-Станишівка Савіцький В.Є., для обговорення та вирішення проблемних питань щодо перевезення пасажирів.

Про прийняте рішення повідомимо додатково.

Виконком сільської ради