До уваги отримувачів субсидій!

Дата: 13.10.2020 12:02

З початком опалювального сезону 2020/2021 років звертаємо увагу жителів Станишівської громади на наступне:  право на призначення субсидій сім'ям яким було визначено у травні 2020 року, розрахунок субсидії на опалювальний період 2020-2021 років структурні підрозділи з питань соціального захисту населення проведуть автоматично, без звернення. Такий розрахунок буде проведено і родинам, які мали «нульову» субсидію у літній період.

Розрахунок проводитиметься на підставі доходів за І та ІІ квартали 2020 року.

Нові Заяву та Декларацію про доходи у жовтні 2020 року необхідно в обов’язковому порядку подати лише домогосподарствам, у складі яких відбулися зміни (в тому числі і у сімейному стані) та орендарям, в яких закінчився термін оренди житлового приміщення.

Наголошуємо, що час для звернення – фактично до 15 грудня 2020 року, тобто, не пізніше, ніж за два місяці з початку опалювального сезону.

Бланки заяви та декларації для призначення субсидії є на сайті Мінсоцполітики.

Форми звернення за субсидією у період карантину:

- надіслати поштою на адресу органу соцзахисту населення за місцем реєстрації;

- надіслати через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики;

- звернутись особисто у відділ соціального захисту Станишівської сільської ради або до в.о. старост.

До уваги пенсіонерів!

Для непрацюючих пенсіонерів, дохід яких складається лише з пенсії, до розрахунку береться розмір пенсії за серпень.

Рекомендуємо особам, які набули права на пенсію за віком у період з березня по липень 2020 року, розрахувались з роботи і не мають інших доходів, крім пенсії, звернутись із заявами про призначення субсидії з початку опалювального сезону з урахуванням лише розміру пенсії.

Для тих, хто має заборгованість!

Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, субсидія не призначається (у тому числі на наступний сезон), якщо у домогосподарства наявна протермінована понад три місяці заборгованість з оплати за житлово-комунальні послуги понад 340 гривень.

Наголошуємо на важливості своєчасної оплати в повному обсязі за використані житлово-комунальні послуги!

Нагадуємо, що існує механізм реструктуризації заборгованості споживачів з оплати житлово-комунальних послуг у вигляді укладеного договору з надавачами цих послуг. В такому випадку збережеться право родини на призначення субсидії.

Інфомація використана з сайту https://www.facebook.com/dlsp.voladm.gov.ua

Виконком Станишівської сільської ради