Привітання Станишівського сільського голови Юрія Матвійчука з Днем захисника України, Днем козацтва  та свято Покрови Пресвятої Богородиці!

Дата: 14.10.2020 09:01

Шановні жителі Станишівської об’єднаної територіальної громади!

14 жовтня, у нашій Державі відзначається знаменна дата – День захисника України, День козацтва  та свято Покрови Пресвятої Богородиці – свято, котре є даниною глибокій повазі до усіх, хто служив і служить своїй рідній землі.

У цей непростий час, коли над Україною вирує пандемія і продовжується неоголошена війна, наші хлопці, славні нащадки хоробрих козаків, продовжують стояти на варті миру і спокою українців, боронити на передовій честь та гідність  держави. Тож з нагоди великого свята зичу нашим мужнім захисникам міцного здоров’я, невичерпної енергії, стійкості духу, витримки, сил та віри у перемогу!

А Вам, шановні жителі громади, у день Покрови Пресвятої Матері Божої щиросердечно бажаю мирного неба, міцного здоров’я, любові, злагоди, благополуччя, добробуту у родинах, щастя й успіхів у всіх сферах Вашого життя і плідної праці на благо нашої громади та рідної України!

З повагою Станишівський сільський голова             Юрій МАТВІЙЧУК