Покладання квітів з нагоди відзначення Дня захисника України,- в Станишівській об'єднаній територіальній громаді вшанували загиблих героїв

Дата: 16.10.2020 16:24

13.10.2020 р. з нагоди Дня захисника України сільський голова Станишівської сільської ради Юрій Матвійчук, начальник відділу культури, туризму, сім'ї, молоді і спорту Станишівської сільської ради Тетяна Харченко, начальник відділу освіти Галина Юхимець та в.о. старости села Піски Алла Костенко з волонтером Валерієм Мисько, поклали квіти загиблим захисникам України в зоні АТО та вшанували пам’ять героїв, жителів нашого краю, які віддали життя за свободу та незалежність своєї країни. Героїв вшанували хвилиною мовчання.

Також відбулось покладання квітів до  курган-могили учасникам Коліївщини 1768. Могильний курган із встановленим на вершині моноліту у вигляді орлиного крила із написом: “Вічна слава народним борцям Коліївщини 1768-1968″ був насипаний на місці поховання учасників гайдамацького руху.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису