Дата: 19.10.2020 13:52

За рекомендацією сільського голови Юрія Матвійчука було організовано збір підписів жителів села Станишівка щодо забезпечення  належного та безперебійного підвозу пасажирів на приміському маршруті №121, а також відбулася робоча зустріч Станишівського сільського голови Матвійчука Ю.В., з керівництвом Житомирської ОДА при участі перевізників. В ході зустрічі обговорювались питання щодо створення можливих нових маршрутів по с.Станишівка з метою вчасного та якісного підвозу до адміністративного приміщення сільської ради, приміщення Станишівської ЗОШ І-ІІІ ст., дотримання розкладу руху автобусів, належний вигляд автотранспорту  та інше. На нараді було вирішено  додатково організувати рух маршрутів №121 до школи  зранку та в обідню перерву, з метою забезпечення підвозу дітей в школу та додому та звернутися до голови Житомирської ОДА  Бунечко В.І.  щодо організації  продовження руху маршруту №110 до приміщення Станишівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Разом з тим інформуємо:

- про відновлення рейсу маршруту №121 Глибочиця-Станишівка, час відправлення з кінцевої с.Станишівка о 21.25 год,

- змінено рух маршрутів №121, а саме для підвозу учнів  до Станишівської школи о 07.55, 08.10 (біля Центральної районної лікарні), о 13.35, 14.25, 15.10 для підвозу учнів  від Станишівської ЗОШ в напрямку м.Житомир.

Про вирішення питання щодо продовження руху маршруту №110  по с.Станишівка повідомимо  додатково.

Виконком сільської ради