Розпочалася реалізація одного з проєктів переможців бюджету участі "Придбання та облаштування майданчиків для збирання побутових відходів в с.Станишівка, с.Слобода-Селець та с.Бистрі"

Дата: 21.10.2020 14:28

Виконком Станишівської сільської ради повідомляє про початок реалізації   одного з проєктів  "Бюджету участі", який переміг у 2019 році та буде реалізовуватись у 2020 році, а саме: "Придбання та облаштування майданчиків для збирання побутових відходів в с.Станишівка, с.Слобода-Селець та с.Бистрі".  На сьогоднішній день підрядна організація закупила всі необхідні матеріали та виготовляє каркаси контейнерних майданчиків. У населених пунктах с.Станишівка, с.Слобода-Селець та с.Бистрі  де розміщені сміттєві бачки до кінця 2020 року будуть виготовлені та встановлені контейнерні майданчики.

Виконком сільської ради