Дата: 02.10.2020 12:31

Відповідно до вимог Законів України «Про адміністративні послуги»,  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,  «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, на сайті  Станишівської сільської ради буде оприлюднено проект рішення  Станишівської сільської ради об’єднаної територіальної громади «Про затвердження Регламенту центру надання адміністративних послуг Станишівської сільської ради з віддаленими робочими місцями» разом з аналізом його регуляторного впливу.

Даний проект регуляторного акту розроблено з  метою чіткого визначення порядку організації роботи та взаємодії учасників ЦНАПу, надання адміністративних послуг, органів виконавчої влади, установ, їх посадових та службових осіб, задіяних у забезпеченні організації надання встановленого переліку адміністративних послуг у ЦНАПі, створення зручних і сприятливих умов отримання адміністративних послуг громадянами, суб’єктами господарювання, забезпечення відкритості інформації про діяльність органів виконавчої влади.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:

- поштою за адресою: Житомирський район, с. Станишівка, вул. Кооперативна, буд. 3

тел. 44-98-14  виконавчий Станишівської сільської ради.