Заборона діяльності ресторанів, кафе, барів

Дата: 10.11.2020 09:42

Фото без описуПочинаючи з 02 листопада рівень епідемічної небезпеки на території Житомирського району та, зокрема сільської ради, визначено як «червоний», у зв’язку з чим продовжується виконання заходів з ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної із запобіганням поширенню гострої респіраторної хвороби COVID – 19.

З 09.11.2020 року рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Станишівської сільської ради від 09.11.2020 року на території громади ЗАБОРОНЕНО:

приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо). приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо) крім:

торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом;

провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку;

торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень.