28.12.2020 р. відбудуться громадські обговорення Генерального плану та плану зонування с. Піски

Дата: 27.11.2020 13:50

Фото без описуСтанишівська сільська рада повідомляє про початок проведення процедури громадських слухань Генерального плану та плану зонування, а також розділу Охорони навколишнього природного середовища (звіт про стратегічну екологічну оцінку)  села Піски Житомирського району Житомирської області, які триватимуть з 27.11.2020 року по 27.12.2020 року за адресою: Житомирський р-н, с. Піски, вул. Жовтнева, 19. Процедура громадських обговорень відбудеться 28.12.2020 року о 14 годині.

Генеральний план та план зонування території  села Піски розробляє ТОВ «КИЇВЗЕМСЕРВІС» на замовлення та відповідно до рішення Станишівської сільської ради  від 09.06.2020 року №540. Детальна інформація надається у приміщені Станишівської сільської ради. Пропозиції  та зауваження  для їх подальшого врахування приймаються у визначений термін  в журналі громадських слухань.

За організацією розгляду пропозицій відповідальний відділ земельних відносин та екології Станишівської сільської ради.

Ознайомитись з ескізом Генерального плану с. Піски можна за наступним посиланням:

Ескіз Генерального плану с. Піски

Звіт СЕО с. Піски