З Днем Збройних сил України!

Дата: 06.12.2020 09:00

Шановні військовослужбовці Збройних сил України, учасники бойових дій та ветерани військової служби!

Вітаємо Вас із Днем Збройних сил України!

Це свято вважають професійним представники Української армії, які багато років поспіль показують усім нам приклад патріотизму, фаховості та військового гарту. Військовослужбовці Збройних сил цілодобово стоять на варті нашої безпеки, захищають земні та повітряні кордони, дають відсіч ворогам на сході країни. Щира подяка кожному, хто відважно служить на благо незалежності та територіальної цілісності нашої держави.

Світла пам'ять нашим героям, які в усі часи воювали за Україну та віддавали в бою свої життя.

З особливою повагою звертаємося до ветеранів Збройних сил. Саме Ваш досвід та високі моральні цінності взято за основу сучасної сильної української армії. За Вашими плечима – славні традиції предків та великі звитяги, які Ви залишили нам у спадок.

Шановні захисники, визволителі  низький уклін Вам і щира подяка за Ваш неоціненний подвиг, мужність, самовідданність і високий професіоналізм, проявлені у захисті територіальної цілісності країни.

Бажаємо  Вам міцного здоров'я, козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної волі та віри у власні сили. Ви, патріоти рідної землі, нехай любов до неньки України спонукає Вас на справи, які примножать славу та принесуть мир і спокій нашій країні, Вашим рідним і близьким.

Щиро бажаємо усім нам стабільності та процвітання, міцного здоров'я, достатку і  злагоди, мудрості і натхнення у справах. Нехай мир та спокій запанують у кожній українській родині, а достойне майбутнє окриляє нас на нові звершення.

Слава Україні!          Героям слава!

Виконком сільської ради