З Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2020 06:44

Шановні депутати,   працівники апарату  Станишівської сільської ради та ветерани місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом — Днем місцевого самоврядування! У сучасному суспільстві, в умовах впровадження реальних реформ,  органи місцевого самоврядування покликані сприяти розв’язанню життєво важливих проблем місцевого та державного значення. Саме місцеве самоврядування   покликане створювати умови для реалізації громадських  інтересів, налагоджувати зв’язки між громадою та владою і   спільними зусиллями будувати Українську державу. З нагоди професійного свята висловлюємо  вдячність апарату  сільської  ради, депутатському корпусу за  відповідальність, компетентність,   активну громадянську позицію у справі розбудови Станишівської об’єднаної територіальної громади.   Від щирого серця бажаємо Вам здоров`я, достатку і добробуту, миру і злагоди, витримки і віри. Особливі слова подяки ветеранам ОМС, які зробили особистий  вклад в його становлення та розвиток. Нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, а віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам  сили та наснаги.

Виконком сільської ради