05.01.2021 р. відбудуться громадські обговорення щодо погодження «Детальний план території Зарічанської ЗОШ І-ІІ ступенів за адресою: вул. Шкільна, 3, с. Зарічани, Житомирського району, Житомирської області»

Дата: 04.12.2020 14:12

Фото без описуСтанишівська сільська рада повідомляє про початок проведення процедури громадських слухань щодо погодження «Детальний план території Зарічанської ЗОШ І-ІІ ступенів за адресою: вул. Шкільна, 3, с. Зарічани, Житомирського району, Житомирської області», які триватимуть з 04.12.2020 року по 04.01.2021 року за адресою: Житомирський р-н, с. Зарічани, пров. Шкільний, 8-б. Процедура громадських обговорень відбудеться 05.01.2021 року о 14 годині.

«Детальний план території Зарічанської ЗОШ І-ІІ ступенів за адресою: вул. Шкільна, 3, с. Зарічани, Житомирського району, Житомирської області», розробляє ФОП Котюк В.М. на замовлення та відповідно до рішення Станишівської сільської ради  від 21.12.2018 року №722. Детальна інформація надається у приміщені Станишівської сільської ради. Пропозиції  та зауваження  для їх подальшого врахування приймаються у визначений термін  в журналі громадських слухань.

За організацію розгляду пропозицій відповідальний відділ земельних відносин та екології Станишівської сільської ради.