Новий шкільний автобус у Станишівській ЗОШ

Дата: 08.12.2020 14:18

Фото без опису8 грудня 2020 року стало ще одним визначним днем у історії Станишівської громади. У рамках державної програми «Шкільний автобус» сільський голова Юрій Матвійчук отримав від голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка ключі від шкільного автобуса для Станишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  та передав їх директору школи Сергію Соломону.

Автобус спеціалізований для перевезення школярів вартістю 1,9 млн. грн. придбано за кошти  державного бюджету  - 1333051 грн. та співфінансування з місцевого бюджету – 565392 грн. На подвір’ї закладу шкільний автобус зустріли близько 50-ти учнів, які проживають за межею пішохідної доступності та потребують підвозу. Учителі, батьки та учні щиро подякували сільському голові за розуміння та турботу про підростаюче покоління.