«Нотаріат обличчям до людей» - волонтерський проєкт щодо співпраці в підтримці процесів децентралізації

Дата: 08.12.2020 14:36

Фото без описуСпівпраця щодо підтримки процесів децентралізації в рамках волонтерського проєкту «Нотаріат обличчям до людей», ініційованого Нотаріальною палатою України, як органом професійного самоврядування у сфері нотаріату, триває. Днями відбулася робоча зустріч сільського голови Станишівської ОТГ Матвійчука Ю.В. та приватного нотаріуса Житомирського районного нотаріального округу Доброльожі В.В.

В ході розмови йшлося про активізацію роботи щодо надання безоплатних консультацій правового характеру мешканцям громади. Зокрема, про підключення до цієї роботи старостатів, приєднаних до Станишівської ОТГ після 25 жовтня 2020 року: Коднянської та Миролюбівської сільських рад Житомирського району, Іванківської сільської ради Андрушівського району тощо.

Окрім того, було підготовлено до реєстрації статут Зарічанського закладу дошкільної освіти «Джерельце» та поповнено бюджет громади шляхом надходження грошових коштів від нотаріального оформлення викупу земельної ділянки, затвердженого сесією Станишівської сільської ради.