28 СІЧНЯ 2021 РОКУ ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СТАНИШІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 28.01.2021 12:50

28 СІЧНЯ 2021 РОКУ ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СТАНИШІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ.

Головував на засіданні заступник сільського голови з питань виконавчих органів ради Цьмох О.Р.

Всього на засіданні будо розглянуто та прийнято 29 рішень.

Виконавчим комітетом було:

ЗАТВЕРДЖЕНО:

• Основні заходи цивільного захисту Станишівської сільської ради на 2021 рік
  • Норми надання послуг з вивезення побутових відходів на території населених пунктів Станишівської сільської ради.

СХВАЛЕНО:

• Звіт про виконання бюджету Станишівської сільської ОТГ у 2020 році.
  • Звіт про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Станишівської сільської ради у 2020 році.
  • Звіт про виконання плану роботи виконавчого комітету Станишівської сільської ради за 2020 рік.
  • Звіт про стан виконавської дисципліни в апараті сільської ради та її виконавчому комітеті у 2020 році.
  • Звіт про підсумки роботи із зверненнями громадян, які надійшли до сільської ради протягом 2020 року.
  • Проєкт "Програми фінансової підтримки діяльності Житомирського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2021 рік".
  • Проєкт «Програми надання безоплатної правової допомоги населенню Станишівської сільської ради на 2021 рік».
  • Звіт Про організацію первинної медичної допомоги в КНП «АЗПСМ» Станишівської сільської ради у 2020 році.