Нагородження переможців дистанційного конкурсу на новорічну прикрасу для головної ялинки Станишівської сільської ради

Дата: 30.12.2020 11:47

Конкурс на кращу

новорічну  прикрасу на головну ялинку

Станишівської сільської ради

«Зимова феєрія»

Традиція робити іграшки і прикраси на новорічну ялинку своїми руками з’явилася разом із самою ялинкою. 29 грудня 2020 року в приміщенні Станишівської  сільської ради відбувся дистанційний конкурс на кращу новорічну  прикрасу на головну ялинку Станишівської сільської ради «ЗИМОВА ФЕЄРІЯ».

Даний конкурс проводився з ініціативи відділу культури, туризму, сім’ї, молоді і спорту Станишівської сільської ради  з метою популяризації образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва серед наших школярів та діток громади, відродження українських народних традицій з виготовлення прикрас, як частини матеріальної і духовної культури народу, розвитку творчого та нестандартного мислення, формування в дітях практичних вмінь і навичок.

На створення цікавих художніх образів та сюжетів юних митців надихали казкові персонажі, ангели – символи святкування Різдва, герої фантастичних оповідань, сніговики та прості дитячі мрії.

Конкурсні роботи учасників можна вважати витворами мистецтва "хенд-мейд" (вироби створені своїми руками).  Всі вироби заслуговують подяки за креатив, оригінальність та творчість. Тому членам конкурсного журі було нелегко визначити переможців. В Конкурсі брали участь 32 учасники, жителі та мешканці Станишівської громади.

Переможці І, ІІ, ІІІ місць нагороджені дипломами та цінними  подарунками. Всі учасники конкурсу отримали дипломи за участь у конкурсі.

Окрему вдячність за цінні подарунки висловлюємо сільському голові Станишівської сільської ради Юрію Матвійчуку.

Переможці

дистанційного конкурсу на кращу

новорічну  прикрасу на головну ялинку

Станишівської сільської ради

«ЗИМОВА ФЕЄРІЯ»

Вікова група 6-10 років:

І місце – Пухальський Олександр с. Кодня

• Сердега Влада с. Станишівка

ІІ місце – Кушнір Варвара с. Станишівка

• Цахній Олександра с. Піски

ІІІ місце – Недопитанський Олександр с. Станишівка

Вікова група 11-15 років:

І місце – Хлань Назар с. Лука

ІІ місце – Стельмах Марія с. Лука

• Ольшанська Тетяна с. Кодня
  • Рокитинець Катерина с. Ліщин

ІІІ місце – Ясинецька Соломія с. Ліщин

• Бичихіна Дар’я с. Ліщин

Колективні роботи:

ЛО «Умілі ручки» с. Зарічани

Любительське об’єднання с. Бистрі

Дякуємо всім хто брав участь у конкурсі!

Виконавчий комітет Станишівської сільської ради

Підготувала: Талько Н.О.