З Новим 2021 роком!

Дата: 01.01.2021 00:01

Шановні жителі Станишівської громади!

Щиро вітаємо Вас з Новим 2021 роком!

Бажаємо, щоб  традиційно родинне свято стало початком успішного року, який буде для всіх нас багатим на добрі справи та здобутки. Нехай у ці дні звучать щирі побажання, а новорічне диво стане частиною доброго настрою на весь рік.

Вступаючи у новий відлік часу, традиційно підсумовуємо зроблене за рік, плекаємо надію на краще майбутнє та віримо у здійснення планів і задумів. 2020-й був роком наполегливої праці, завдяки якій ми примножили свої здобутки, набули нового досвіду. Дякуємо усім, хто своєю працею, талантом, мудрістю та добром творив історію Станишівської громади.

Новий 2021 рік відкриває нову сторінку в історії розвитку  Станишівської об’єднаної громади на користь кожного мешканця. Впевнені, що ці зусилля проростуть щедрим врожаєм добрих справ та нових здобутків.

Нехай прийдешній рік принесе громаді достаток, стабільність та процвітання, а кожному з нас мир, добробут, любов та злагоду.

Зичемо усім  міцного здоров’я та Божої благодаті, хай світло новорічних вогнів зігріває Ваші душі!

Виконком Станишівської сільської ради