«Афганістан: героїзм крізь біль і сум»

Дата: 15.02.2021 21:00

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 32-а річниця виведення військ з Афганістану.

Кожного року історія все далі  віддаляє нас від вогняних років  афганської війни, війни, яка тривала десять років, і принесла смерть тисячам українських родин.

Глибоку шану і повагу мужності тим, хто знає справжню ціну війни і миру, тим, хто вміє дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, бути прикладом для наслідування молодому поколінню.

15 лютого 2021 року відбувся щорічний  захід в Будинку культури села Зарічани, на якому зібралися учасники бойових дій з усіх сіл Станишівської громади. З цієї нагоди вітання  від сільського голови  Матвійчука Юрія Вікторовича та вітальне слово від ветеранів було надано Олегу Зарудіну.   Урочистий  концерт за участю працівників культури БК Зарічани і БК Станишівка: гурт «Камертон», дитячий танцювальний колектив «Натхнення»,  заслужений артист України Олександр Зайченко. І на завершення - круглий стіл з обговоренням проблем, питань та можливістю їх вирішення.

Висловлюємо щиру вдячність за допомогу в організації заходу сільському голові Матвійчуку Ю.В., депутатам сільської ради: Сіроватському Р.Я., Тимощуку В.В., Ляшуку Р.Л., приватному підприємцю села Зарічани Анатолію Зіневичу, директору БК Лука Остапчук Р.А..

Велика подяка за концертну програму аматорам сцени БК Зарічани та за відеосупровід Муравській О.Г..