Прийом громадян в Станишівській ОТГ спеціалістом Пенсійного фонду України

Дата: 16.02.2021 16:35

Фото без опису18 лютого 2021 року (четверг) з 09.00 до 13.00 год  у приміщенні Станишівської сільської ради (с. Станишівка, вул. Кооперативна, 3, відділ ЦНАП, 1 каб.)  головний спеціаліст Пенсійного фонду України в Житомирській області буде проводити  прийом громадян та надавати пенсійні послуги. На робочому місці в приміщенні ЦНАПу надаватимуть повний спектр послуг та консультації з питань пенсійного забезпечення.

Кожного першого четверга місяця з 9.00 до 13.00 год. послугами спеціаліста Пенсійного фонду України можуть скористатись всі мешканці Станишівської ОТГ.

Зокрема,  отримати  такі послуги:

• Довідку про застраховану особу ОК-5 та ОК-7.
  • Довідка ОК-5 формується за період з 2000 року та містить відомості про суми заробітку для нарахування пенсії і страховий стаж.
  • Довідка за формою ОК-7 формується за період з 2011 року і містить відомості про суми заробітної плати, з якої сплачується єдиний соціальний внесок ( у межах максимальної величини ) та страховий стаж.
  • Додаток 9 “Довідка про трудовий та страховий стаж”. Довідка формується за період, починаючи з 2004 року і містить відомості про страховий стаж.
  • Довідку про розмір пенсії.
  • Довідку про перебування чи не перебування на обліку в Пенсійному фонді.
  • Отримати переліку документів для призначення (перерахунку ) пенсії.
  • Реєстрація  на веб – порталі Пенсійного фонду.
  • Отримати консультації, стосовно пенсійного законодавства.