18 лютого в Домі української культури відбулася презентація майстрів декоративно-прикладного мистецтва Будинку культури села Ліщин Станишівської громади

Дата: 19.02.2021 20:44

18 лютого 2021 року в Домі української культури відбулася презентація майстрів декоративно-прикладного мистецтва Будинку культури села Ліщин Станишівської громади.

На експозиції «Різнобарв’я моєї фантазії» свої творчі роботи представили майстрині села Ліщин. Серед них: Валентина Багінська, Леся Торовчик, Надія Чебанова, Наталія Шиманська, Олена Бережницька, Ірина Шендриченко.

Музичною окрасою заходу став виступ артистів Будинку культури села Ліщин: Анни Мандрик, Назарія Осіпчука,  вокальний колектив «Червона калина» керівник Ірина Шендриченко, (Ольга Шиманська, Альона Бережницька) та артистів Будинку культури села Станишівка - Ірини Єфімової, Ольги Невмержицької.

Ведучою на презентації стала начальник відділу культури, туризму, сім’ї, молоді і спорту Станишівської громади Тетяна Всеволодівна Харченко.

Експозиція виставки триватиме до 26 лютого.