Зарплата в «конвертах» - втрачена впевненість в завтрашньому дні!

Дата: 26.02.2021 15:17

Фото без описуПроблема виплати заробітної плати в «конвертах» і неоформлених працівників все ще залишається не вирішеною остаточно. Обсяг надходжень з податку на доходи фізичних осіб є значним вкладом до місцевих бюджетів, тому реалізація завдань по виконанню соціально економічних програм безпосередньо пов'язана з виплатою легальної заробітної плати.

Небезпека тіньової зарплати полягає не лише в тому, що бюджет недоотримає кошти так потрібні для соціальної сфери, а і в тому, що сам працівник погоджуючись на зарплату «у конвертах» втрачає відпускні під час щорічної відпуски, допомогу з тимчасової непрацездатності, декретні виплати, отримання банківських кредитів, майбутню пенсію тощо.

Станишівська сільська рада закликає роботодавців легалізувати зайнятість населення та відмовитися від зарплати в «конвертах» та звертається до найманих працівників: вимагайте від роботодавців виплати заробітної плати відповідно до законодавства, оскільки це – захищені соціальні гарантії для кожного на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, пенсійне забезпечення та інші соціальні виплати.

Вимагайте від роботодавців виплати заробітної плати відповідно до законодавства!