Почесне звання "Мати-героїня" отримала жителька села Зарічани Станишівської громади

Дата: 05.03.2021 20:55

26 лютого 2021 року в обласній раді відзначили 25 багатодітних матерів Житомирщини, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня».

Участь у заході взяли: голова обласної ради Володимир Федоренко, голова обласної державної адміністрації Віталій Бунечко, заступники голови обласної державної адміністрації Юрій Оханський та Віктор Градівський.

Почесне звання України "Мати-героїня" є найвищою відзнакою за материнство у нашій державі. Воно присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ять і більше дітей. Неодмінною умовою для присвоєння такого почесного звання є вагомий особистий внесок матері у виховання дітей в сім’ї, створення умов для здобуття ними освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Для жінок це не тільки визнання, але й матеріальна допомога. Окрім одноразової грошової винагороди, яка становить у цьому році 21 020 грн, статус передбачає пільги на житлово-комунальні послуги, пенсію за особливі заслуги перед державою.

Від представників Станишівської громади, в особі заступника сільського голови Сергія Уницького та начальника відділу культури, туризму, сім'ї, молоді і спорту Тетяни Харченко отримала вітання та почесне звання "Мати-героїня" жителька села Зарічани Ірина Кондратюк, яка виховує з чоловіком сімох дітей.