Проведені заходи присвячені 207 річниці з дня народження Т. Г. Шевченка

Дата: 09.03.2021 16:46

З метою виховання любові та пошани до творчої спадщини Т.Г. Шевченка, сприяння формуванню патріотично налаштованої особистості, розвитку творчих здібностей здобувачів освіти в закладах культури Станишівської територіальної громади було проведено інформаційно-просвітницькі, мистецькі та виховні заходи: тижні української літературної мови, основоположником якої став Т.Г. Шевченко.

Проведені тематичні уроки, години спілкування, конкурси юних читців та художників.

Учасниця художньої самодіяльності с. Миролюбівка Фещук Євгенія взяла участь в обласному конкурсі виконавців художнього слова присвяченого 207 річниці з дня народження Т. Г. Шевченка "Єднаймо Україну Тарасович словом"!

БК с. Піски: Тиндюк Іванка Декламація "За сонцем хмаронька пливе" Т. Г. Шевченко

Мазанець Вікторія Декламація "Із за гаю сонце сходить" Т. Г. Шевченко

Учасниця художньої самодіяльності БК с. Ліщин Рокитинець Крістіна читала вірш Т. Г. Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий».

Учасниця у дістанційному  ІІІ обласному конкурсі виконавців художнього слова, присвяченого 207-й річниці з дня народження Т. Г. Шевченка «Єднаймо Україну Тарасовим словом» Борисова Діана 11 років БК Зарічани.

Окрім цього в бібліотеках та Будинках культури Станишівської громади були проведені інфомаційні заходи присвячені 207 річниці з дня народження Т. Г. Шевченка.