Проведено співбесіду з кандидатами на посади старост Станишівської сільської ради

Дата: 09.03.2021 15:02

Згідно з  розпорядженням Станишівського сільського голови 4 та 5 березня 2021 року були організовані та проведені співбесіди сільського голови Юрія Матвійчука  з кандидатами на посади старост Станишівської сільської ради. Також у співбесіді приймали участь секретар ради Клименко К.А., заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Цьмох О.Р., керуюча справами виконкому Голубович Л.І. та керівники структурних підзрозділів апарату сільської ради. За результатами співбесіди було проведено відповідне оцінювання знань кандидатів щодо діючого законодаства України, виконання основних обов'язків на посаді старост, організація роботи віддалених робочих місць, робота у програмі "Соціальна громада", обговорення резервів додаткових надходжень до бюджету громади та інше. Згідно рішення робочої групи   сільському голові було рекомендовано  подати пропозиції  по кандидатам на посади старост на розгляд та затвердження чергової сесії сільської ради.

Виконком сільської ради