Вітаємо Житомирське регіональне відділення Асоціації міст України з ювілеєм!

Дата: 11.04.2021 11:47

Станишівська сільська рада вітає Житомирське регіональне відділення Асоціації міст України з ювілеєм – 20 років відповідальності, чесності та професійності!

Звичайно, в основі цієї успішної історії розвитку Житомирського регіонального відділення Асоціації міст України знаходяться люди –  фахівці своєї справи на чолі з виконавчим директором - Тетяною Кухарською.

Шановні колеги! Дякуємо Вам за співпрацю та підтримку. Бажаємо всім здоров'я, творчої наснаги та впевненості в майбутньому, яке ми створюємо разом! Продовжуємо  і надалі співпрацювати на благо розвитку Станишівської громади та Житомирщини.

Вітання сільського голови Юрія МАТВІЙЧУКА  https://www.facebook.com/StanyshivskaOTG

Виконком сільської ради