16 квітня 2021 року на території Станишівської громади відбулися заходи по благоустрою території.

Дата: 16.04.2021 21:00

Вже стало традиційним навесні, напередодні Великодніх та травневих свят, проводити дні благоустрою в рамках щорічної акції “За чисте довкілля” на території Станишівської громади. Не стала виключенням і цьогорічна весна. Люди займаються прибиранням біля своїх будинків та прилеглих територій.

16 квітня 2021 року на передодні Всеукраїнського дня довкілля по всій території Станишівської громади пройшло генеральне прибирання населених пунктів із залученням до цієї гарної справи структурних підрозділів сільської ради, закладів освіти,  культури, медицини, соціальних працівників.

Зокрема, керівництво та працівники апарату управління Станишівської сільської ради прибирали сміття вздовж смуги відводу автомобільної дороги та узбіччя транспортної розв’язки, що поряд з с. Станишівка.

Мета даного заходу — приведення в належний санітарно-екологічний стан узбіччя доріг, територій населених пунктів сільської ради, створення сприятливих умов для життєдіяльності громадян, а також покращення архітектурно-естетичного вигляду об’єктів на території громади.

Також активну роботу з проведення благоустрою провели старости та в.о. старости в своїх старостинських округах. Окремо варто відзначити представників сфери освіти, медицини та культури, які активно підійшли до наведення ладу в рідних селах.

Також планується ще 23.04.2021 року та 30.04.2021 року проведення днів благоустрою, тому запрошуємо до участі всіх не байдужих мешканців, депутатів, працівників підприємств, установ організацій Станишівської громади.

ЗРОБИМО РАЗОМ НАШУ ГРОМАДУ ЧИСТОЮ!!!!!