Старости Станишівської територіальної громади проходять навчання

Дата: 22.04.2021 16:15
Кількість переглядів: 2071

Фото без описуПротягом двох тижнів в квітні 2021 року 6 старост та 2 в. о. старости проходять навчання, організоване керівними працівниками виконавчого апарату Станишівської сільської ради.

Навчальний план-графік створений із 10-ти тематичних блоків. Учасники курсу розглянули діяльність старости через призму його повноважень, функцій, обов'язків; звернули увагу на законодавче регулювання статусу старост в територіальній громаді.

Начальники структурних підрозділів ознайомили присутніх як із теоретичними аспектами нормативно-правових документів, так і провели практичні навчання за наступною тематикою:

• Організація ведення діловодства; порядок видачі довідок та ведення погосподарського обліку; робота на комп’ютері, формування електронних документів та використання електронних засобів зв’язку.
  • Робота старости, як адміністратора ЦНАП.
  • Реєстрація місця проживання; робота з реєстром територіальної громади.
  • Вчинення нотаріальних дій; правила державної реєстрації актів цивільного стану в Україні.
  • Прийом документів та призначення соціальних допомог; робота в програмному комплексі «Соціальна громада».
  • Виявлення та супровід сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах.
  • Земельні питання.
  • Дотримання правил благоустрою та організація поводження з ТПВ.
  • Податки та надходження до місцевого бюджету; Бюджет участі.
  • Використання та утримання об’єктів комунальної власності.

Сподіваємося, що поглиблені знання будуть використані у практичній роботі кожним старостою на території старостинських округів і, в цілому, по громаді.