26 квітня чорна дата в історії людства – аварія на Чорнобильській АЕС

Дата: 25.04.2021 13:25

Фото без опису26 квітня 2021 року виповнюється 35 років з моменту Чорнобильської катастрофи - найбільшої за всю історію ядерної енергетики у світі. Виросло вже ціле покоління, яке не застало цю жахливу трагедію, але в цей день ми традиційно згадуємо про Чорнобиль, про героїв, які врятували світ, про тих, хто вимушено залишив свій будинок та почав нове життя на чужині.

22 квітня відбулась зустріч ліквідаторів Чорнобильської АЕС, які проживають на території Станишівської громади з  сільським головою Юрієм МАТВІЙЧУКОМ.

Юрій МАТВІЙЧУК подякував усім  запрошеним за героїзм, подвиг, який вони зробили заради майбутнього. Побажав усім міцного здоров’я та мирного неба над головою, а також вручив 10 пам’ятних орденів та 10 медалей до 35 річниці аварії на ЧАЕС від сільської ради.