Зустріч освітян Станишівської сільської ради з представниками Державної служби якості освіти

Дата: 08.06.2021 16:35

Фото без опису4 червня 2021 року відбулася зустріч працівників відділу освіти й директорів закладів освіти з представниками управління Державної служби якості освіти у Житомирській області: Вдовенком С. Ю., заступником начальника управління – начальником відділу інституційного аудиту, та Москальчук Л.А., головним спеціалістом відділу моніторингу позапланового контролю закладів освіти та взаємодії з органами місцевого самоврядування.

Головною метою зустрічі було обговорення питання проведення інституційного аудиту у закладі освіти та формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

У ході дискусії фахівці ДСЯО надали компетентні відповіді на питання й рекомендації щодо виконання вимог чинного законодавства.