УВАГА! НЕБЕЗПЕЧНЕ ЗАБРУДНЕННЯ Р. ТЕТЕРІВ

Дата: 11.08.2021 09:46

Фото без описуУ зв'язку з аварією на головній каналізаційній насосній станції м. Житомира, яка  сталася 6 серпня пізно ввечері, відбувся викид неочищених вод (стоків) в р. Тетерів.

Комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Станишівської сільської ради було проведено позачергове засідання, на якому вирішили:

тимчасово заборонити на території Станишівської сільської ради купання людей в р. Тетерів.

обмежити загальне водокористування з р. Тетерів (купання, плавання на човнах, рибальство, напування тварин тощо).

тимчасово заборонити вилов риби з р. Тетерів.

Зараз працівники КП «Житомирводоканал» Житомирської міської ради ремонтують насосне обладнання, аби відновити роботу насосної станції.

Станом на 11 серпня частково запустили насосне обладнання, чим зменшено кількість стічних вод, що потрапляють до річки.

ПОПЕРЕДЖАЄМО ПРО НЕБЕЗПЕКУ загального водокористування з р. Тетерів на території Станишівської громади, зокрема в с. Станишівка, с. Слобода-Селець, с. Бистрі.