Святкування Дня Державного прапору України та 30 річниці Незалежності України в Станишівській громаді!

Дата: 25.08.2021 12:36

21 серпня 2021 року на території Станишівської сільської ради відбулися заходи з нагоди 30 річниці Незалежності України та Дня Державного прапору України.

Відбулося покладання квітів до пам'ятників загиблим учасникам АТО на кладовищах сільської ради. У заході прийняли участь Станишівський сільський голова Юрій Матвійчук, секретар ради Катерина Клименко, старости та депутати  Станишівської сільської ради. Також учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх, хто поліг за Волю й Незалежність України.

Слідуючим етапом святкування було покладання квітів та вшанування борців за Незалежність України на території гайдамайцької могили "Коліївщина" та пам'ятника  Т.Г.Шевченко в с.Кодня Станишівської громади.

Урочиста частина заходу з нагоди Державного прапору України та 30 річниці Незалежності України відбулася біля Будинку культури с.Кодня. В урочистій частині заходу взяли участь Станишівський сільський голова Юрій Матвійчук, працівники апарату управління, освіти, медицини, культури громади, депутати Станишівської сільської ради, члени виконавчого комітету, очільники старостинських округів та жителі громади.

Свято розпочалося з спільного виконання Державного Гімну України та підняття Державного прапору України.

Станишівський сільський голова Юрій МАТВІЙЧУК привітав усіх зі святом та нагородив  грамотами, подяками та цінними подарунками  учасників АТО, депутатів, працівників сільської ради, кращих працівників різних сфер діяльності Станишівської громади.

Концертну програму глядачам подарували творчі колективи та солісти закладів культури Станишівської громади.

Фото без опису    Фото без опису