Серпнева конференція педагогічних працівників Станишівської громади

Дата: 28.08.2021 15:55

Фото без опису28 серпня 2021 року відбулася серпнева педагогічна конференція Станишівської територіальної громади.

Традиційно, напередодні початку нового навчального  року педагоги збираються, аби підвести підсумки попереднього, взявши із нього найкращий досвід, найкращі досягнення та поставити мету і завдання на наступний.

На серпневу конференцію прибули делегації освітян закладів загальної середньої, дошкільної освіти громади, почесні гості.

Учасників конференції привітав сільський голова Юрій Матвійчук.

За  заслуги в реалізації державної політики у галузі освіти,  багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління було нагороджено Почесною грамотою Станишівської сільської ради Смолянову Клавдію Володимирівну, вчителя української мови та літератури Ліщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Колесник Валентину Леонтіївну, директора Зарічанської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Грамотами Станишівської сільської ради за  заслуги в реалізації державної політики у галузі освіти,  багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління нагороджені:

• Морозова Ірина Олександрівна, вчитель англійської мови Станишівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;
  • Лось Оксана Юріївна, вчитель англійської мови Зарічанської ЗОШ І-ІІ ступенів;
  • Чернова Валентина Миколаївна, асистент вчителя Зарічанської ЗОШ І-ІІ ступенів;
  • Вихристюк Олександра Богданівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Зарічанської ЗОШ І-ІІ ступенів;
  • Чайковська Людмила Миколаївна, учитель початкових класів Пісківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Грамотами Станишівської сільської ради за якісну організацію освітнього процесу у 2020-2021 навчальному році, високий рівень професійної культури, педагогічної майстерності та формування творчої особистості дітей було нагороджено колективи Зарічанської ЗОШ І-ІІ ст. та Коднянського ліцею.

Подяки Станишівської сільської ради за  заслуги в реалізації державної політики у галузі освіти,  багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління оголосили:

• Захарчук Любові Василівні, директору Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • Маскаєвій Ксенії Володимирівні, начальнику табору відпочинку Ліщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • Бондар Людмилі Анатоліївні, начальнику мовного табору Коднянського ліцею;
  • Дубовій Вікторії Вікторівні, начальнику табору відпочинку Коднянського ліцею;
  • Умінській Ользі Олександрівні, начальнику табору відпочинку Станишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • Панайотовій Олександрі Андріївні, начальнику табору відпочинку Зарічанської ЗОШ І-ІІ ступенів;
  • Ігнатенко Світлані Олексіївні, начальнику табору відпочинку Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • Шоломіцькій Ользі Віталіївні, начальнику мовного табору Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • Хлань Аліні Миколаївні, начальнику табору відпочинку Луківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • Степновій Ірині Степанівні, начальнику мовного табору Луківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • Савчук Надії Миколаївні, начальнику табору відпочинку Пісківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • Шут Ганні Олександрівні, начальнику мовного табору Пісківської  ЗОШ І-ІІІ ступенів.

З доповіддю «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої освіти Станишівської сільської ради та завдання на 2021-2022 навчальний рік» виступила начальник відділу освіти – Галина Юхимець.

Концертною програмою учасників конференції привітали учні та вчителі Коднянського ліцею, аматорські художні колективи БК с. Кодня та с. Зарічани.