Лунай, шкільний дзвонику!

Дата: 01.09.2021 16:33

Фото без описуОсь і завершилася літня пора.  Разом із ошатними бантами та вишиванками приходить осінь, і її перший урочистий і важливий день,  день старту до нових відкриттів і великих знань...

1 вересня пролунав перший дзвінок в усіх закладах загальної середньої освіти Станишівської сільської ради. На свято були запрошені сільський голова Юрій Матвійчук, заступники сільського голови Олександр Цьмох і Сергій Уницький, секретар сільської ради Катерина Клименко, керуюча справами Людмила Голубович, начальник відділу освіти Галина Юхимець, спеціаліст відділу освіти Наталія Зарудіна, старости сіл і батьки. Учні та вчителі отримали подарунки.

У цей чудовий день звучали щирі вітання й побажання: завжди прагнути до чогось високого і доброго, відкривати нові кордони знань і горизонти успіхів, ніколи не зупинятися на досягнутому і сміливо підкорювати все нові і нові вершини.

Тож, нехай новий навчальний рік пройде щасливо і результативно як для учнів, так і для педагогів.

Бажаємо моральної стійкості, благополуччя, щоб вогник оптимізму та креативу ніколи не згасав! Гарних відкриттів і вражень всім у новому навчальному році!