Відбулися святкові заходи з нагоди відзначення 5-ї річниці створення Станишівської громади, 405-ї річниці села Станишівка та ІІ-й обласний фестиваль борошна «Станишівська житниця».

Дата: 14.09.2021 13:40

11 вересня 2021 року в Станишівській громаді відбулися святкові заходи з нагоди відзначення 5-ї річниці створення Станишівської громади, 405-ї річниці села Станишівка та ІІ-й обласний фестиваль борошна «Станишівська житниця».

Першим етапом святкування відбулося відкриття поліцейської станції, де відтепер працюватиме поліцейський офіцер Станишівської громади Віталій Коновалов. Для ефективного виконання службових обов’язків місцевий «шериф» забезпечений новим автомобілем та необхідною комп’ютерною технікою.

Наступним заходом було проведення конференції представників ФК: «Станишівка», ветерани «Полісся», «Маестро», «Збірна мерів України».

З 13.00год – 16.00год  на стадіоні ім. П.Ю.Базюка в с.Станишівка відбувся ІV обласний турнір з футболу ім. П.Ю. Базюка.

Також на території Будинку культури  була організована  розважальна дитяча програма :

- конкурс – «Малюнок на асфальті»

- аквагрим

- розваги на батутах

- солодка вата

Наступним етапом святкування було відзначення відзнаками Житомирської районної ради, Житомирської районної державної адміністрації, Станишівської сільської ради активних жителів громади, депутатів, членів виконкому, підприємців, аграріїв, спортсменів та Святковий концерт за участю аматорських колективів громади та запрошених гостей.

Під час святкування всі бажаючі зможуть почастувати юшку, кашу та інші смаколики фестивалю та відвідати «Шинок» нашої громади.

У рамках Фестивалю відбулася презентація снопів, дідухів, плетених обжинкових вінків зі злаків та квітів, виставка робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва та старовинного ужитку, а також майстер-класи з приготування дріжджових млинців та вареників з різними смаками від кращих кулінарів громади. Молотіння пшениці ціпами та перемелювання зерна в борошно на жорнах.

Наступною родзинкою свята був Концерт за участю зірок української естради  Олександр Сидоренко Фоззі, Дмитро Бабак (переможець Х-ФАКТОР), Олександр Кривошапко, Вадим Олійник, Ігор Воевуцький (Авіатор), Олександр Павлик, Віталій Борисюк,  Діля (группа Неділя),  Група Дабл Лайф, Микола Коваль (хореограф постановник Дизель шоу, Квартал 95), Дует "Не родственники" (резиденти "Мамахохотала шоу"), Олег Собчук  (СКАЙ).

На завершення урочистих заходів відбувся грандіозний феєрверк та дискотека!

Фото без описуФото без опису      Фото без опису