Відкриття ЗДО «МАЛЯТКО» у с. Станишівка

Дата: 16.09.2021 16:48

Фото без описуВідкриття закладу дошкільної освіти в с. Станишівка стало довгоочікуваною подією. Це стало можливим завдяки  децентралізації, співпраці регіональної влади та органів місцевого самоврядування. З 2017 року розпочалося будівництво типового приміщення дитячого садка за рахунок коштів державної субвенції та місцевого бюджету Станишівської сільської ради.

16 вересня 2021 року відбулося урочисте відкриття Станишівського закладу дошкільної освіти «Малятко». На свято завітали почесні гості: депутат Верховної ради України Сергій Кузьміних, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, голова Житомирської РДА Юрій Денисовець, депутат обласної ради Людмила Кицак, керівництво підрядної організації-забудовника, депутати районної та місцевої рад.

Сільський голова Юрій Матвійчук привітав батьків, дітей, колектив закладу з визначною подією, подякував та вручив нагороди тим, хто доклав зусиль і праці в будівництво та оснащення нового приміщення садочка. Керівнику закладу Людмилі Поліщук сільський голова вручив акустичну систему.

Сьогодні 60 дошколяриків отримали доступ до якісної освіти. Створено доступ для дітей з особливими освітніми потребами.

Слід відмітити те, що керівництвом територіальної громади враховані потреби батьків і діти зможуть перебувати у закладі 12 годин – з 7.00 до 19 год.

Якісна дошкільна освіта є запорукою успішного навчання у школі.

У закладі дошкільної освіти «Малятко» створені всі умови для виховання, розкриття здібностей та всебічного розвитку дитини-дошкільника.