28 вересня 2021 року відбудеться засідання позачергової 11-ї сесії 8-го скликання Станишівської сільської ради

Дата: 22.09.2021 10:58
Кількість переглядів: 1956

Згідно розпорядження Станишівського сільського голови від 21 вересня 2021 року  №159 "Про скликання (позачергової) 11-ї сесії Станишівської сільської ради 8-го скликання":

1. Скликати 11-ту (позачергову) сесію Станишівської сільської ради 8-го скликання на 28 вересня 2021 року о 10.00 годині. Позачергову сесію Станишівської сільської ради провести в Будинку культури с. Станишівка за адресою: с.Станишівка вул. Шевченка, 16 Б .
  2.  Винести на розгляд пленарного засідання наступні питання:
    1. Про внесення змін до бюджету Станишівської сільської територіальної громади на 2021 рік.

Доповідач: начальник фінансового відділу – Продоус С.І.

1. Про затвердження Програми забезпечення підрозділів територіальної  оборони на  2021 рік.

Доповідач: начальник відділу правової, кадрової роботи, військового обліку сільської ради та паспортизації  - Поліщук В.Д.

1. Про затвердження положення про відділ публічних закупівель Станишівської сільської ради.

1. Про затвердження гр. Кабановій І.В. проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Доповідач: начальник відділу земельних відносин та екології – Паламарчук С.В.

1.  Про надання дозволу на виготовлення землевпорядних документацій із землеустрою.

Доповідач: начальник відділу земельних відносин та екології – Паламарчук С.В.

1. Про внесення змін в рішення 10 сесій 8 скликання Станишівської сільської ради від 18.08.2021 року №384 «Про надання дозволів на внесення змін в містобудівні документації».

Доповідач: начальник відділу земельних відносин та екології – Паламарчук С.В.

1. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності.

Доповідач: начальник відділу земельних відносин та екології – Паламарчук С.В.

1. Про надання дозволу на проведення інвентаризації земельних ділянок водного фонду на території Станишівської сільської ради.

Доповідач: начальник відділу земельних відносин та екології – Паламарчук С.В.

1.  Про надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в комунальної власності.

Доповідач: начальник відділу земельних відносин та екології – Паламарчук С.В.

1. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності

Доповідач: начальник відділу земельних відносин та екології – Паламарчук С.В.

1.  Про продаж ТОВ «ТЕХАГРОАЛЬЯНС» земельної ділянки несільськогосподарського призначення для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства в с. Зарічани, вул. Бориса Тена, 2-а.

Доповідач: начальник відділу земельних відносин та екології – Паламарчук С.В.

1. Про продаж ФОП Соломенюк М.В., земельної ділянки несільськогосподарського призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за межами населених пунктів (с. Слобода-Селець) Станишівської сільської ради.

Доповідач: начальник відділу земельних відносин та екології – Паламарчук С.В.

1. Про продаж Лозан О.К., земельної ділянки несільськогосподарського призначення для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в с. Лука, вул. Генерала Вахнюка, 21-а, 21-б.

1. Різне.