Безоплатна онлайн консультація: швидко, зручно, безпечно.

Дата: 22.09.2021 16:57

Після тимчасової перерви, пов’язаної із періодом відпусток, та у зв’язку із посиленням протиепідемічних заходів, 22.09.2021 було відновлено надання онлайн-послуги «Безоплатна консультація нотаріуса» для жителів Станишівської громади.

Так, зокрема, цієї середи жительки села Ліщин без виїзду до Житомира, безпосередньо в приміщенні сільської ради, швидко, якісно та абсолютно БЕЗоплатно поспілкувалася із нотаріусом із питань поділу успадкованої земельної ділянки. А мешканка с. Іванків отримала грунтовні пояснення щодо процедури спадкування житлового будинку, в якому вона тривалий час проживає, але право власності на який за життя її померлої матері не було зареєстровано. Сеанс відеоконференції традиційно якісно забезпечувала адміністратор ЦНАПу п. Тетяна Заставна.

Нагадуємо, що всі охочі отримати дистанційну безоплатну консультацію нотаріуса можуть це зробити щоСЕРЕДИ 9 до 10 год. Більш детальну інформацію дивіться на оголошенні та/або запитуйте у вашому старостаті чи безпосередньо у сільській раді. Послуга надається за умови дотримання протиепідемічних заходів (особам без ознак захворювання та за наявності маски/респиратора). Попередній запис за телефоном: (094) 824-98-14.