У зв'язку і стрімким ростом захворюваності на COVID –19, закликаємо неухильно дотримуватися санітарно-гігієнічних норм та вакцинуватися!

Дата: 22.10.2021 14:46

Шановні жителі Станишівської громади!

На території громади склалася досить складна епідеміологічна ситуація, пов’язана зі стрімким ростом захворюваності на COVID –19.  Щоденно до  КНП "АЗПСМ" Станишівської сільської ради  надходить багато звернень від мешканців і  станом на 22.10.2021р. -   57 підтверджених випадків захворювання на коронавірусну інфекцію та протягом останніх 2-х тижнів  -  6 смертей, причина смерті: 2019n-Cov Гостра респіраторна хвороба.

Закликаємо всіх неухильно дотримуватися санітарно-гігієнічних норм, носити захисні маски, часто мити руки та обробляти їх антисептиком, уникати місць масового скупчення людей, дотримуватися соціальної дистанції. У випадку хоча б найменших ознак хвороби – терміново звернутися до сімейного лікаря.

Єдиною можливістю на сьогодні, щоб уберегти себе та оточуючих, залишається вакцинація. Тому вакцинуйтеся, дотримуйтесь санітарних вимог, бережіть себе та своїх рідних і будьте здорові!

Виконком сільської ради